WordPress'e Başlarken

WordPress İndir

WP İndir

Açık kaynak kodlu ve genel dağıtıma açık bir yazılım olan WordPress’i kolaylıkla indirebilirsiniz. Ücretsiz WordPress İndir

Tüm web siteleri içerisinde en az %38’inin WorPress kullandığını söylüyor geliştiriciler. Bu doğru olabilir. Sürekli geliştirilen, geliştirilmeye açık, tamamen ücretsiz ve blog sitesinden haber sitesine, foruma e-ticaret sitesine kadar her sektörde internet sitelerinin yapılabildiği bir web yazılımıdır. WordPress tamamen ücretsiz olarak indirmeye açıktır. WordPress’i sadece orijinal, resmi web sitesinden indirmeniz tavsiye edilmektedir.

Ücretsiz WordPress İndir

WordPress’i indirmek için resmi web sitesi olan tr.wordpress.org adresini ziyaret edeceğiz. Açılan sayfada son sürümü indireceğiz. Dilerseniz size daha eski bir sürüm gerekliyse oradan da bulabilirsiniz.

WordPress İçin Gereksinimler

WordPress çok farklı hostinglerde çalışabilir. Fakat sorunsuz ve daha iyi çalışan hostingler tavsiye edilmektedir. WordPress kurabilmeniz için tavsiyemiz hostinginizde PHP 7 ve üstü sürüm, MySQL 5.6 veya daha üstü sürüm veya MariaDB 10.1 veya daha üstü sürümün bulunmasını öneriyoruz.

WordPress İndir

WordPress indirebilmek için https://tr.wordpress.org/download/ adresinie giriş yapıyoruz. Burada WordPress indir butonuna tıklıyoruz.

wordpress indir
wordpress indir

Butona tıkladığımızda .zip uzantılı olarak WordPress dosyaları inecek. Bu dosyayı WordPress’i web sitemize kurmak için kullanacağız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu